Далекобійні ракети, а також системи подібні до HIMARS вже виробляють в Україні - WP

В Україні вже виробляють власні системи, подібні до американських HIMARS, а також далекобійні ракети, здатні уражати цілі на відстані понад 600 кілометрів.

Про це пише Washington Post із посиланням на українських посадовців, повідомляє hromadske.ua .

Так, видання посилається на слова міністра стратегічної промисловості України Олександра Камишіна, який минулого місяця заявив, що Україна розгорнула ракети українського виробництва з дальністю понад 400 миль (більш ніж 640 км). Про яку саме зброю йдеться, він не уточнив.

Тим часом інші неназвані офіційні особи розповіли WP, що в Україні також розробляють ракетні системи, схожі на американські HIMARS, та високоточні ракети.

А втім, Україна досі не виробляє високотехнологічні системи. Заступник генерального директора компанії «Українська бронетехніка» Максим Полив’яний стверджує, що для того, аби налагодити таке виробництво, «потрібні десятиліття».

Раніше Олександр Камишін також розповідав, що безпілотники, які виробляють в Україні, здатні пролетіти понад 1000 км. Одним із таких, зокрема, Україна вдарила по нафтовому терміналу поблизу Санкт-Петербурга в ніч проти 18 січня.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/wp-ukrayina-viroblyaye-vlasni-sistemi-ppo-podibni-do-himars-a-takozh-raketi-zdatni-biti-na-600-km

21.03.2024 10:06