РФ могла розмістити ядерну зброю в Білорусі та в окупованому Криму — ГУР

Росія могла розмістити ядерну зброю в окупованому Криму та Білорусі. Російський диктатор Володимир Путін розглядає ці території як плацдарм для ядерних провокацій проти України.
Про це розповів представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телеканалу Freeдом.
За його словами, застосування ядерної зброї чи то з території захопленого Криму, чи то з Білорусі стане останнім кроком для чинного в РФ режиму і самої Росії.
«Коли йдеться про загрозу ядерної зброї з боку Росії, ми повинні розуміти, що ця загроза лише наблизить кінець сучасної Росії. Так, є інформація, що окупований Крим і територія Білорусі Путіним розглядаються для проведення таких провокацій. Уся ця інформація відстежується, розвіддані є, тож несподіванкою це не стане», — сказав Юсов.
За даними української розвідки, в тимчасово окупованому Криму розташовані російські носії ядерних боєприпасів наземного, повітряного і морського базування.
7 грудня російський диктатор Володимир Путін заявив, що загроза ядерної війни «наростає».
В українській розвідці у вересні 2022 року заявляли, що вважають загрозу застосування Росією тактичної ядерної зброї проти України «дуже високою». Однак очільник ГУР Кирило Буданов висловлював думку, що найближчим часом Росія не завдасть ядерного удару.
Джерело: https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/v-gur-povidomlyayut-pro-ymovirne-roztashuvannya-yadernoji-zbroji-rosiyan-v-krimu-ta-bilorusi-50295522.html
05.01.2023 12:50