У Києві затримали чоловіка, який у новорічну ніч запускав салюти

У Києві затримали чоловіка, який у новорічну ніч запускав салюти
Поліція Києва повідомила про затримання чоловіка, який у новорічну ніч запускав салюти в Подільському районі міста попри заборону. Тепер йому може загрожувати до 5 років обмеження волі.
Про це повідомило Головне управління Нацполіції в Києві.

Близько опівночі столична поліція отримала повідомлення про те, що на Подолі невідомі запускають салюти. Відео з феєрверками поширилось також у мережі.

Правоохоронці встановили, що феєрверки запускали в житловому дворі на вулиці Костянтинівській. З місця слідчі вилучили використану пускову установку.

Поліцейські встановили ймовірного підозрюваного та провели в його квартирі невідкладний обшук. Під час слідчих дій у нього виявили кришку від використаного феєрверка.

47-річного киянина затримали. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство. Санкція статті передбачає штраф від 17 до 34 тисяч грн або арешт до 6 місяців чи обмеження волі до 5 років.

«Вкотре наголошуємо: використання піротехніки заборонено без жодних винятків! Кожен факт такого порушення буде задокументовано, а винних — притягнуто до відповідальності», — наголосили в поліції.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-kiyevi-zatrimali-cholovika-yakij-u-novorichnu-nich-zapuskav-salyuti-sho-jomu-zagrozhuye

02.01.2023 11:22