Ситуація в енергосистемі покращилася, найближчими днями усі регіони можуть вийти на планові відключення — ОП

Ситуація в енергосистемі покращилася, найближчими днями усі регіони можуть вийти на планові відключення — ОП
Цього тижня ситуація в енергосистемі України покращилася.Найближчими днями усі регіони можуть вийти на планові відключення світла.

Про це повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону.

«Якщо говорити про ситуацію в енергосистемі загалом, цього тижня вона трохи покращилася. Нам вдалося у більшості областей вийти на графіки планових відключень», — сказав Тимошенко.

Він зазначив, що сьогодні аварійні відключення застосовувалися лише у кількох областях.

«Ми хочемо найближчими днями у всіх областях України вийти на планові відключення», — додав Тимошенко.

Також заступник голови ОП нагадав, що відключення світла можуть бути й в регіонах, де не було обстрілів.

Росія з жовтня регулярно завдає ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Проблеми з енергопостачанням торкнулися багатьох міст і регіонів, у тому числі Києва. За оцінками влади, пошкоджено всі ТЕС та ГЕС, а також 40% об'єктів високовольтної мережі.

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vidklyuchennya-svitla-nayblizhchimi-dnyami-vsi-oblasti-mozhut-viyti-na-grafiki-novini-ukrajini-50291012.html

15.12.2022 14:10