У ЗСУ заявили, що в РФ залишається достатньо літаків для майбутніх ударів

У ЗСУ заявили, що в РФ залишається достатньо літаків для майбутніх ударів
Речник Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що у російських окупантів залишається достатньо літаків для майбутніх масованих ударів по Україні.

«На жаль, літаків цих достатньо — не тільки Ту-95, а й Ту-160. Один літак Ту-95 може від восьми ракет нести, і їх в рф ще багато. Йдеться про десятки, тому говорити, що вони не зможуть завдавати ударів, теж не можна. Аеродром великий, збиток самому аеродрому, думаю, мінімальний… Але це тривожний для них сигнал», — заявив Ігнат.

Вранці 5 грудня на двох російських аеродромах, де дислоковано стратегічні бомбардувальники, пролунали вибухи. З’являлась інформація, що невідомий літальний апарат впав на злітно-посадковій смузі аеродрому Енгельс у Саратовській області, а на аеродромі під Рязанню (Дягілєво) спалахнув бензовоз і стався вибух.

У міноборони країни-терориста стверджують, що під час вибуху загинули троє російських військових.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що на території РФ дедалі частіше відбуваються «хлопки», але, «хоч би як ворог хотів, ми ще нічого не починали».

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/yuriy-ignat-zayaviv-shcho-v-armiji-rf-dostatno-litakiv-dlya-raketnih-udariv-novini-ukrajini-50288904.html

06.12.2022 09:31