Столтенберг заявив про необхідність наростити виробництво зброї та боєприпасів для продовження підтримки України

Столтенберг заявив про необхідність наростити виробництво зброї та боєприпасів для продовження підтримки України
НАТО вичерпало значну частину своїх запасів зброї та боєприпасів і має наростити їх виробництво для подальшої підтримки України, заявив генсек Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг.

Про це він сказав в інтерв'ю CBC.

Він зазначив, що необхідно готуватися до підтримки Києва у довгостроковій перспективі.

Столтенберг також зазначив, що країни НАТО мають бути готовими заплатити певну ціну у вигляді підвищення вартості енергії та інших економічних наслідків, щоб підтримати Україну у боротьбі з військами РФ.

«Ми повинні пам’ятати, що ціна, яку ми платимо, вимірюється в грошах, а ціна, яку платить Україна, вимірюється в життях, в крові, щодня, і це наш обов’язок підтримати їх», — резюмував генсек Альянсу.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну країни НАТО надають Україні військову допомогу, передаючи військову техніку та боєприпаси до неї.

Наприкінці жовтня Столтенберг заявив, що НАТО потрібно збільшити постачання всього, щоб українці змогли воювати всю зиму.

Генсек зазначив, що системи озброєнь, поставлені союзниками та партнерами НАТО, вже мали величезний вплив. Це і стало однією з причин, чому РФ не змогла досягти переваги в повітрі та контролю над повітряним простором України.

Джерело: https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/nato-vicherpuye-zapasi-zbroji-stoltenberg-zrobiv-zayavu-novini-ukrajini-50285501.html

22.11.2022 09:32