У Росії почали готуватися до можливого державного перевороту

У Росії почали готуватися до можливого державного перевороту
У Росії почали готуватися до можливого державного перевороту. У центрі Москви ще 26 жовтня з’явилася бойова техніка та озброєні люди, що у Федеральній службі охорони (ФСО) пояснили проведенням так званих планово-тактичних навчань щодо нейтралізації загроз тероризму та захисту об'єктів вищих органів влади.

Насправді, як пише опозиційне російське видання The Insider, яке дістало доступ до документа, охорона Путіна готується захищати диктатора від перевороту, і ці тактичні навчання — невелика частина спецзаходів на випадок переведення ФСО у режим воєнного часу.

У документі йдеться, що в захисників перших осіб РФ у разі держперевороту можуть виникнути пригніченість, замкнутість, невпевненість у правильності дій начальства, почуття страху й хвилювання за своє життя.

Як пише The Insider, в РФ бояться, що проти кремлівської влади будуть використані ЗМІ, соцмережі, релігійні організації та навіть гіпноз.

Щоб цього уникнути, ФСО пропонує використовувати «контрнавіювання», проведення довірчих бесід із молодими співробітниками і щотижневі політзаняття, а також колективне відвідування храму. Окрім того, агенти іноземних розвідок, які здійснюватимуть держпереворот, можуть «дістатися» до родичів офіцерів. Особливий акцент роблять на тому, що «ворог» має гіпнотичні здібності.

Крім соцмереж і гіпнозу в Росії вважають, що противник має намір застосувати більш «витончені» методи: програмні та апаратні закладки, що містять функції створення звукових і візуальних ефектів, психокоректувальні ігри, а також хімічні та біологічні рецептури психологічної дії.

За реалізацію плану відповідає безпосередньо заступник директора ФСО генерал Олександр Комов, який входить до особливо засекречених співробітників охорони, та відкритої інформації про нього вкрай мало.

За даними ЗМІ, генерал нібито не лише відрізняється підвищеною пильністю, а й уважно прислухається до порад астрологів і екстрасенсів.

«Деякі з них були консультантами у начальника особистої охорони Єльцина Олександра Коржакова, потім наступного — Євгена Мурова, а тепер дають прогнози та поради нинішньому керівництву ФСО», — пише видання.

Джерело: https://nv.ua/ukr/world/countries/ohorona-gotuyetsya-zahishchati-putina-vid-perevorotu-zaluchayut-magiv-ta-gipnotizeriv-zmi-50285399.html

21.11.2022 15:00