В Києво-Печерській лаврі визнали, що на одному з молебнів у храмі парафіяни співали пісню про Росію

У вівторок, 15 листопада намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло визнав, що на одному з молебнів у храмі люди співали пісню про країну-агресора Росію, але заявив, що це не є богослужбовий спів.
«В інтернеті з’явилось відео, де нібито в лаврі ми молимось за Росію і тому подібне. Це є факт неправдивий, тому що на літургії ми молимося до Бога за нашу державу, за наше військо, за нашого президента і поминаємо тільки нашого предстоятеля блаженнійшого митрополита Онуфрія», — сказав він у відеозверненні, яке опубліковали в Youtube.
За його словами, отцю Захарію, який допустив піснеспів, заборонили служити літургії.
Представник УПЦ МП архімандрит Полікарп заявив, що священник був зайнятий і не чув, що «ця група активістів співає».
«Найближчим часом збереться духовний собор лаври, який цю ситуацію розбере і вирішить, кому яку дати покуту, кому яке покарання», — сказав він.
12 листопада у Мережі опублікували відео, на якому під час богослужіння у Києво-Печерській лаврі моляться за Росію.
За фактом прославлення «русского мира» під час богослужіння московського патріархату в Києво-Печерській Лаврі розпочато кримінальне провадження.
Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-kiyevo-pecherskiy-lavri-prokomentuvali-spiv-pisni-pro-rosiyu-video-novini-ukrajini-50284161.html
15.11.2022 17:26