Україна звільнила з полону окупантів 20 захисників

Україна звільнила з полону окупантів 20 захисників
Україна в четвер, 13 жовтня, звільнила з російського полону 20 людей, серед яких бійці ЗСУ, територіальної оборони, Нацгвардії та Військово-морських сил. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Єрмак розповів, що Україна і країна-терорист РФ провели черговий обмін полоненими. З полону повернулися 14 військовослужбовців ЗСУ, чотири бійці територіальної оборони, один нацгвардієць та один військовослужбовець ВМС.

За словами глави Офісу президента, деяких росіяни утримували в Оленівці Донецької області, на тимчасово захоплених територіях у Херсонській і Запорізькій областях.

«Хлопці зараз проходять медичний огляд, всі щасливі бути на рідній землі. Їх дуже чекали вдома. Часто це дружини і батьки, а на багатьох очікують діти», — написав Єрмак.

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukraina-osvobodila-iz-plena-okkupantov-20-chelovek-50276534.html

13.10.2022 16:34