На Донеччині українські військові звільнили село Яцьківка

На Донеччині українські військові звільнили село Яцьківка
Українські військові встановили контроль над селом Яцьківка на Донеччині, що розташоване на межі з Харківською областю. Від іншого регіону село відділяє річка Оскіл.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, повідомляє hromadske.ua.

Також, за словами Громова, окупанти обстрілюють звільнений населений пункт.

Крім того, Сили оборони змогли відновити раніше втрачені позиції на південь від Бахмута. Загалом ситуація на цьому напрямку складна, але контрольована. російські війська продовжують обстрілювати та намагатися відтісняти ЗСУ.

За словами Громова, окупанти планують оточити Бахмут, але українські війська стримують противників.

Ситуація на Донеччині

Очільник Донеччини Павло Кириленко наголошує, що залишатися в області небезпечно. Він рекомендує виїжджати, зокрема зараз триває обов'язкова евакуація.

У Генштабі ЗСУ заявляли, що російські війська досі зосереджуються на захопленні всієї Донеччини. Американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають «стратегічно безглуздими» атаки росіян біля Бахмута й Донецька на тлі контрнаступу ЗСУ на інших напрямках.

Аналітики вважають, що росіянам навряд чи вдасться досягнути настільки масштабних успіхів на Донеччині, щоб зірвати українські контрнаступи на інших напрямках.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/na-donechchini-ukrayinski-vijskovi-zvilnili-selo-yackivka-ta-vidnovili-poziciyi-bilya-bahmuta

23.09.2022 18:07