На центральній вулиці захопленого Сєвєродонецька підірвалося авто з окупантами — Гайдай
У захоплених містах Луганської області зростає невдоволення окупаційною владою та військовими РФ серед місцевого населення.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.
За його словами, окупанти лише мародерять у населених пунктах та погрожують.
«У Сєвєродонецьку на центральній вулиці міста вчора «несподівано» підірвався автомобіль із окупантами. У результаті шестеро поранених, з яких четверо – тяжких», - додав глава ОВА.
Гайдай також уточнив, що окупанти не припиняють полювання на людей із проукраїнською позицією.
«Образливо, що ця позиція оцінюється сусідами і навіть родичами луганчан, зливаючи адреси та можливі місця приховування громадян», - заявив він.
Гайдай також розповів про бої на Луганщині.
На лінії фронту війська РФ продовжують завдавати артилерійських та ракетних ударів з подальшими спробами штурму.
У Верхньокам'янському та Білогорівці внаслідок авіаударів постраждали залишки цивільної інфраструктури.
Також зафіксовано три атаки зі ствольної артилерії, чотири – з мінометів, одна – із реактивних систем залпового вогню, п'ять – із танків.
Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zahoplennya-luganskoji-oblasti-u-syevyerodonecku-pidirvalosya-avto-z-okupantami-novini-ukrajini-50256569.html
15.07.2022 13:01