США уже залишила слід у війні в Україні, а ціни на нафту можуть сягнути «стратосферного» рівня

США уже залишила слід у війні в Україні, а ціни на нафту можуть сягнути «стратосферного» рівня
Про що писали західні видання 2 липня

The Washington Post пише, що поставлені США HIMARS змінюють хід бойових дій на передовій. Високомобільна артилерійська ракетна система M142, більш відома як HIMARS, є однією з чотирьох, які українці отримали минулого місяця від Сполучених Штатів у рамках пакету військової допомоги на 700 мільйонів доларів.

The New York Times пише, що передова зброя США уже залишила слід у війні в Україні. Потужні та високомобільні системи озброєння, які можуть вести вогонь керованими ракетами на дальність 40 миль, вкрай необхідні в битві за східну Україну.

The Wall Street Journal
пише, що У США високі ціни на бензин ще більше вдарили по рейтингу президента Байдена та збільшили ймовірність втрати демократами контролю над Конгресом цієї осені. Підтримуючи санкції проти росії, республіканці постійно звинувачують Байдена у вищих цінах на газ через політику, яка обмежує постачання, наприклад, припинення трубопроводу Keystone XL з Канади.

Bloomberg пише, що світові ціни на нафту можуть сягнути «стратосферних» 380 доларів за барель, якщо санкції США та Європи змусять росію скоротити видобуток, попереджають аналітики JPMorgan Chase & Co. G7 виробляють складний механізм обмеження ціни на російську нафту, намагаючись закрутити гайки на військовій машині путіна в Україні.

Reuters пише про відновлення Україною зв'язку із системами спостереження на Запорізькій АЕС, найбільшій в Європі, яка окупована російськими військами.

Джерело: https://t.me/ukraina24tv/38483

02.07.2022 14:48