Євробачення-2023 відбудеться не в Україні

Євробачення-2023 відбудеться не в Україні
На офіційному сайті конкурсу Євробачення з’явилася заява організатора — Європейської мовної спілки (EBU) — про те, що Україна не зможе прийняти його наступного року.

«Після перемоги на конкурсі пісні Євробачення у травні EBU вивчає варіанти проведення конкурсу наступного року із громадським мовником України UA: PBC, який раніше проводив конкурс у 2017 та 2005 роках», — йдеться у заяві.

Також повідомляється, що «враховуючи війну, що триває після вторгнення Росії в країну-переможницю цього року, EBU взяв час для проведення повної оцінки та техніко-економічного обґрунтування за участю UA: PBC та сторонніх фахівців, включаючи питання безпеки та охорони».

«Конкурс Євробачення — одна з найскладніших телевізійних постановок у світі: тисячі людей працюють над цією подією і беруть участь у ній, а на підготовку потрібно 12 місяців», — наголошується в тексті.

EBU повідомляє, що після аналізу керівна рада конкурсу «з глибоким жалем дійшов висновку, що, враховуючи обставини, що склалися, UA: PBC не може забезпечити безпеку та операційні гарантії, необхідні мовнику для проведення, організації та виробництва конкурсу пісні Євробачення».

Також там додали, що Євробачення 2023 року може відбутися у Великій Британії, як країні, яка посіла друге місце цього року.

Джерело: https://nv.ua/ukr/art/yevrobachennya-2023-ne-zmozhe-uhvaliti-ukrajina-oficiyna-zayava-50250535.html

17.06.2022 14:10