Україна та нова система колективної безпеки

Сучасна система колективної безпеки переживає сьогодні глибоку кризу, спричинену збройною агресію Росії проти України.
Про це розповів Олександр Мережко – голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, доктор юридичних наук, професор в інтервью для "Радіо Свобода"
Така міжнародна організація, як ООН, створена з метою підтримання міжнародного миру та безпеки, зокрема шляхом боротьби з агресію, продемонструвала свою неспроможність захистити свої держав-членів від агресії з боку інших членів цієї організації.
У зв’язку з чим виникає необхідність створення нової, більш ефективної системи колективної безпеки. Для того, щоб збудувати нову систему колективної безпеки, необхідно врахувати ті недоліки, які існують у нинішній системі, а також відповісти на питання стосовно того, які політичні і правові механізми можуть забезпечити колективну безпеку співтовариства держав.
Джерело: https://t.me/verkhovnaradaukrainy/23494
26.05.2022 12:38