Колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі приєднався до лав Інтернаціонального легіону

Колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі приєднався до лав Інтернаціонального легіону
«Іраклій Окруашвілі в Україні разом з грузинськими добровольцями допомагає нам боротися з російськими окупантами!» - йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.
Зазначається, що Іраклій Окруашвілі приїхав до України разом з іншими грузинськими добровольцями.
Іраклій Окруашвілі очолював міноборони Грузії у 2004-2006 роках. Перед цим був на посаді міністра внутрішніх справ.
Нагадаємо, що Україні створено «Інтернаціональний легіон» у складі української армії для опору Росії та захисту світової безпеки.
На сьогодні стати до його лав виявили бажання добровольці та ветерани з 52 країн світу. Їхня кількість вже перевищила 20 тисяч (за деякими даними, вона вже може сягати 40 тисяч осіб).
Це переважно досвідчені бійці, які брали участь у багатьох миротворчих кампаніях в різних куточках світу.
Джерело: https://t.me/spravdi/1913
12.04.2022 14:40