ГУР України розкрив особистість злочинця, що керує знищенням Маріуполя та його жителів

ГУР України розкрив особистість злочинця, що керує знищенням Маріуполя та його жителів
Головне управління розвідки Міністерства оборони України розкрив особистість злочинця, що керує знищенням Маріуполя та його жителів.

#працюєГУР
‼️ Знайомтеся, Міхаіл Мізінцев – генерал-полковник, начальник Національного центру управління обороною Російської Федерації, моральний виродок та один зі злочинців, відповідальних за знищення Маріуполя та маріупольців.

Московський гниляк принагідно показує, чому росія посилає своїх солдатів на вірну смерть як гарматне м’ясо. Вони цих «ублюдків», «мразєйі», «рож вонючіх» і «гадьонишів» за людей не вважають і використовують просто як ресурс.

Своїх рабів ти можеш не поважати, але за злочини проти українців – отримаєш сповна. Ми знаємо більше, ніж ти думаєш. І ми значно ближче, ніж ти думаєш. Дякуємо за ідею з пляшкою!

Також у дописі на Фейсбук опублікована пряма мова злочинця.


Джерело: https://www.facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/videos/393381999288408/

23.03.2022 16:23