Про облік товарних запасів
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) нагадує, що обов’язок ведення обліку товарних запасів поширюється лише на фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ – ІV груп, які зареєстровані платниками ПДВ або здійснюють реалізацію:
технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
лікарських засобів, виробів медичного призначення;
ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
Інші підприємці – платники єдиного податку платники, які не здійснюють реалізацію вищевказаних товарів та не є платниками ПДВ, а також – платники єдиного податку І групи не зобов’язані вести облік товарних запасів.
Чи можна подати річну декларацію у додатку «Дія» підприємцям – платникам єдиного податку І-ІІІ групи
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) повідомляє, що підприємці – платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати річну декларацію у додатку Дія.
Як подати декларацію підприємцям 1 та 2 груп?
У додатку «Дія» оберіть “Послуги” - “Податки ФОП” -“Декларації”
Вкажіть суму доходу за рік та контактні дані.
Дія заповнить дані про єдиний податок і єдиний внесок.
Уважно перевірте всю інформацію, щоб вона була достовірна.
Підпишіть декларацію Дія. Підписом.
Як подати декларацію підприємцям 3 групи?
У додатку «Дія» у розділі “Послуги” -“Податки ФОП”- “Декларації”.
Вкажіть суму доходу лише за 4 квартал. «Дія» зробить запит до податкової на декларацію за три інші квартали і підтягне суму задекларованого доходу за 9 місяців.
Сума податку до сплати сформується автоматично, так само, як і дані про сплату єдиного внеску.
Відредагуйте усі дані та суми в декларації.
Підпишіть декларацію Дія. Підписом.
За яких умов подається уточнююча одноразова добровільна декларація?
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Нікопольського регіону) повідомляє.
В рамках проведення кампанії одноразового декларування, платником податків протягом 20 календарних днів з дня отримання податкового повідомлення про проведення камеральної перевірки, подається уточнююча декларація. Уточнююча декларація подається, зокрема, у випадку:
- виявлення контролюючим органом, за результатами камеральної перевірки арифметичних та логічних помилок у відповідній декларації, що не призвели до недоплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (абзац другий п.п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX Податкового кодексу України.);
- виявлення контролюючим органом, за результатами камеральної перевірки відповідної декларації арифметичної помилки, що призвела до недоплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (абзац третій п.п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX ПКУ);
- виявлення контролюючим органом, за результатами камеральної перевірки відповідної декларації арифметичної помилки, що призвела до переплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (абзац четвертий п.пguru.ua
Категорії: Новости Днепропетровска Новости Никополя
01.02.2022 12:08