ДТЕК Нафтогаз у 2021 році інвестував понад 2 млрд грн та збільшив газовидобуток на 12%

У 2021 році компанії холдингу ДТЕК Нафтогаз (далі — ДТЕК Нафтогаз) інвестували понад 2 млрд грн у розвиток виробництва. Завдяки цьому, за підсумками року компанії збільшили видобуток на 12% у порівнянні з 2020 роком і підняли з надр 2,06 млрд куб. м газу.

Протягом 2021 року компанія завершила будівництво 4 нових свердловин та провела капітальний ремонт 7 свердловин чинного фонду. Крім того, нафтогазовий бізнес ДТЕК завершив низку проєктів із цифровізації та розвитку інфраструктури. У вересні, з випередженням термінів будівництва, компанія ввела в експлуатацію блочну холодильну установку на Мачухському родовищі, а місяцем пізніше запровадила першу в Україні інтегровану модель цифрових двійників родовищ, повністю оцифрувавши Семиренківське родовище на Полтавщині. Також ДТЕК Нафтогаз першим в Україні застосував глибинні відеокамери для обстеження стовбурів свердловин.

«Системні інвестиції та впровадження новітніх, раніше недоступних в Україні технологій дозволяє нам рік у рік нарощувати газовидобуток та залишатися лідером галузі. За підсумками 2021 року ми встановили новий рекорд з видобутку газу для приватного сектора, а 2022 року ми плануємо подвоїти наші інвестиції. Це дозволить компанії збільшити видобуток у наступні роки. Звичайно, ми розраховуємо на збереження системи фіскального стимулювання галузі та на конструктивну співпрацю з боку держави для досягнення спільної мети — зміцнення енергетичної безпеки України», — прокоментував генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Завдяки впровадженню новітніх технологій та успішному виконанню програми з буріння та капітального ремонту, ДТЕК Нафтогаз видобував рекордні 2,06 млрд куб. м газу. Цим компанія забезпечила понад 40% приватного газовидобутку в країні, а її частка у загальнонаціональному обсязі видобутку перевищила 10%.

Довідка

ДТЕК — лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета — досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування — 21 млрд грн. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.


Источник: www.poltava.pl.ua

Категории: Новости Полтавы

25.01.2022 16:31