У центрі масової вакцинації ТРЦ «Порт-сіті» працює пункт підтримки команди «Дії». Тут маріупольці, у яких виникли питання щодо підтягнення сертифікату COVID-19 у додатку «Дії», можуть отримати консультацію. Його роботу перевірив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік та заступник міського голови Олена Парамонова.
«У період пандемії застосунок «Дія» став невід’ємною частиною повсякдення. Але не всі можуть розібратися, як підтягнути до застосунку сертифікати вакцинації чи роздрукувати їх або де знайти QR код, саме тому робота пунктів підтримки є важливою», - розповіла Олена Парамонова.
За словами Мстислава Баніка, сертифікат вакцинації потрібен людям різного віку, з різними гаджетами та рівнем цифрових навичок: «Саме тому були створені команди підтримки, які офлайн допоможуть встановити застосунок. Загалом в Україні відкрито вже понад 900 таких пунктів. На місцях інформаційні консультації надають волонтери».
Команда підтримки «Дії» може:
допомогти увійти на портал «Дія»;
Слід зазначити, консультацію щодо роботи «Дії» також можуть надати адміністратори «Мультиценру» (вул. Українського козацтва) або ЦНАПу (пр. Миру, 107).
Знайти адреси пунктів підтримки «Дія» можна на мапі, за посиланням - https://center.diia.gov.ua/cnap-map. Даний проєкт реалізований Мінцифрою спільно з регіональними командами цифровізації України за допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції та за підтримки Програми EGAP Фонду "Східна Європа", що фінансується урядом Швейцарії.
Джерело: https://mariupolrada.gov.ua
Категорії: Новини Маріуполя
16.12.2021 11:50