У Маріуполі майже 400 курсантів прийняли присягу на вірність українському народу

У День захисника і захисниць України 375 першокурсників Донецького державного університету внутрішніх справ склали присягу співробітника Національної поліції України та отримали спеціальні жетони. Цього року серед курсантів молодь з 17 областей України.

Їх привітали міський голова Вадим Бойченко, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко та заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Павличенко.

«Тепер ви будете захищати права і свободи людини - найцінніше, що є в державі. Завтрашній успіх від вашого навчання залежить сьогодні. Попереду у вас цікавий, незабутній час. Ви отримаєте базу знань і навичок, які будуть допомагати вам гордо нести звання поліцейського», - зазначила Катерина Павличенко.

Курсанти взяли відповідальність за виконання службових обов'язків і показали готовність до виконання громадянського і конституційного обов'язку щодо захисту національних інтересів, цілісності і незалежності України.

«Сьогодні Маріуполь одне з найбезпечніших міст країни. Завдяки цьому ми розвиваємося і йдемо вперед. Упевнений, після навчання ви також станете на захист спокою і порядку в нашому місті»,

- підкреслив Вадим Бойченко.

Всього в Донецькому державному університеті внутрішніх справ навчається більше трьох тисяч студентів з 20 областей України.

«Беручи присягу, ви берете на себе відповідальність охороняти правопорядок в країні. Будучи вірними народу, бережіть себе і Україну », - підкреслив Павло Кириленко.


Джерело: https://mariupolrada.gov.ua

Категорії: Новини Маріуполя

15.10.2021 12:30