Маріуполь залучить приватні інвестиції на побудову житлових будинків

Депутати міської ради підтримали рішення про впровадження Положення про проведення інвестиційних конкурсів. Його мета – створити прозорі та сприятливі умови для реалізації інвестиційних проєктів.

За словами заступника директора - начальника управління департаменту з питань економіки Олексія Островерхова, конкурси дозволять залучити інвесторів, що сприятиме економічному та соціальному розвитку міста.

«Проведення інвестиційних конкурсів – це діючий інструмент. У 2021 році ми вже маємо заяви на проведення двох інвестиційних конкурсів. Один з них – будівництво багатоповерхових житлових будинків по вулиці Пилипа Орлика. Пропонується побудувати два дев’ятиповерхових будинки на 549 квартир. Приватні інвестиції очікуються у розмірі – 290 млн. грн», - розповів він.

Міський голова Вадим Бойченко підкреслив, ще кілька років тому, жителів міста найбільше турбувало питання безпеки. Сьогодні маріупольці впевнено будують плани на майбутнє у рідному місті.

«Інвестиційні конкурси свідчать про те, що ми йдемо правильним шляхом. Ми активно розвиваємося, реалізовуємо масштабні проєкти, що змінюють обличчя міста. Головний показник цього – довіра з боку інвесторів, їх готовність вкладати фінансовий ресурс у розвиток Маріуполя», -наголосив Вадим Бойченко.


Джерело: https://mariupolrada.gov.ua

Категорії: Новини Маріуполя

30.09.2021 13:00