У Маріуполі зробили майже 51 тисячу щеплень від COVID-19

З початку кампанії з вакцинації у Маріуполі проведено 50 708 щеплень. Першою дозою вакциновано 33 452 людей, двома – 17 256 людей.  Жителі можуть захистити себе від коронавірусу без запису в Центрах масової вакцинації та у Центрах первинної медико-санітарної допомоги за попереднім записом.

«Вакцинація – це наш єдиний вихід упередити чергову хвилю COVID-19. Лікарі ВООЗ зауважують, що вакцинація захищає від смерті при дельта-штамі. Це ключове. Адже для Маріуполя, при можливій черговій хвилі, без вакцинації, смертність може досягти трьох тисяч осіб», - підкреслив головний лікар Маріупольської міської лікарні швидкої допомоги Сергій Орлеанський.

Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Євген Матвєєв додає, що всі вакцини, які є в Маріуполі – схвалені ВООЗ і МОЗ. Пройшли багатократні випробування та суворі тестування. Цілком безпечні та надійні.

Сьогодні в місті наявні майже 19 тисяч доз вакцин проти коронавірусу.


Джерело: https://mariupolrada.gov.ua

Категорії: Новини Маріуполя

25.08.2021 13:21