За місяць в Маріуполі стерилізували 133 собаки
За липень місяць у Маріуполі зуміли провести 133 операції зі стерилізації собак.
Про це розповіла директор МКП «Щасливі тварини» Олена Швидка.
Вона зазначила, що в більшості випадків операції проводилися для безпритульних чотирилапих.
«З цього числа 73 - суки, в тому числі більше ніж 20 з них вагітні. Бувають випадки, коли господарі кидають народжених цуценят на вулицю, тому такі маніпуляції необхідні для того, щоб тварин без даху над головою було менше», — каже Олена Швидка.
Директор МКП «Щасливі тварини» додала, що якби ці собаки не були простерилізовані й народили, то на світ би з'явилося понад 120 кинутих собак.
«Ми закликаємо, щоб маріупольці приходили та стерилізували своїх кішок і собак у нас – це абсолютно безплатно», — зазначає вона.
Крім того, Олена Швидка розповіла, що на території підприємства «Щасливі тварини» цього року з'явиться міні-притулок і сучасні вольєри.
«Це дозволить збільшити кількість операцій до 2 тисяч. Крім того, нові вольєри зможуть тимчасово утримувати собак великих розмірів, вони будуть перебувати там як до операції в карантинний період, так і після – на ветеринарній перетримці. Також там передбачена система змиву нечистот і відвідні лотки», – додала директор МКП «Щасливі тварини».
На реконструкцію наявної бази МКП «Щасливі тварини» з міськбюджету виділено 29,9 мільйона гривень, а 2,3 мільйона гривень з обласного екологічного фонду виділено на будівництво міні-стерилізаційного пункту.
Джерело: pr.ua
Категорії: Новини Маріуполя
05.08.2021 13:08