Маріуполь отримав інвестиційну пропозицію на 10 мільйонів доларів

Маріуполь виступив ініціатором діалогу з бізнесом і показав себе, як перспективне місто для інвестицій. З цією метою в Маріуполі пройшла робоча зустріч з представниками бізнес-спільноти «Боард». У неї входить понад 700 підприємців різних сфер. Деякі вже працюють в нашому місті.

«Результатом переговорів стала серйозна інвестиційна пропозиція на більш, ніж 10 мільйонів доларів від української компанії. Її реалізація дозволить створити в місті додатково 100 робочих місць»,

- розповів міський голова Вадим Бойченко.

Важливо, повернення до Маріуполя всесвітньо відомого бренду МакДональдс. Це показник того, що великі компанії не бояться вкладати в місто кошти, а значить Маріуполь розвивається в правильному напрямку. Цьому передувала велика багаторічна робота - розробка стратегії розвитку, ефективне управління місцевим бюджетом, співпраця з міжнародними партнерами та отримання статусу самого прозорого міста в Україні.

«Сьогодні ми знаходимося на початку нового шляху. Ми відкриваємо Маріуполь інвесторам, бізнесу, який готовий розвивати місто, створювати робочі місця і можливості для жителів. Упевнений, що кожен наступний крок буде даватися легше і в Маріуполь будуть заходити світові бренди, яких чекають наші жителі»,

- зазначив Вадим Бойченко.

Кожна нова компанія - це нові можливості, робочі місця для маріупольців і підвищення рівня комфорту жителів. Завдяки інвестиціям в Маріуполі оновлено муніципальний транспорт, зараз змінюється вуличне освітлення на сучасне, розробляється проєкт будівництва заводів з очищення води та переробки сміття.


Джерело: https://mariupolrada.gov.ua

Категорії: Новини Маріуполя

27.07.2021 17:30