Сьогодні у креативному просторі «Відкрита поліція» пройшла робоча зустріч в рамках проєкту «Приєднуйся до життя». У обговоренні разом з різними структурними підрозділами Національної поліції взяв участь заступник міського голови Аркадій Мєшков.
Зустріч була присвячена методам та способам реалізації проєкту. Стало відомо, що скоро в Маріуполі планують провести тренінг для інспекторів ювенальної превенції «Емоційне вигорання» та форум «Приєднуйся до життя».
Мета форуму - визначити концепції проєкту, а також розробка, створення та впровадження навчально-методичних відеоуроків для молоді. Це будуть короткі ролики про боротьбу з наркотичними залежностями.
Обговорення проходило у форматі запитання-відповідь. Усі учасники прослухали презентацію проєкту та внесли свої пропозиції щодо реалізації.
«Муніципалітет приділяє багато уваги боротьбі з розповсюдженням наркотичних речовин. Для нас важливо, щоб молодь обирала здоровий спосіб життя. На міському рівні вже впроваджена програма «Стоп-наркотик», яка стане продовженням проєкту «Приєднуйся до життя», - зазначив Аркадій Мєшков.
Нагадуємо, що в місті працює муніципальна програма, яка спрямована на боротьбу з наркоманією - «Стоп-наркотик». Її завдання - розповсюджувати інформацію для підлітків і дорослих для того, щоб уберегти їх від вживання наркотичних речовин.
Джерело: https://mariupolrada.gov.ua
Категорії: Новини Маріуполя
21.07.2021 16:45