У Семенівці через необережне паління горів житловий будинок


Фото: pl.dsns.gov.ua

У Семенівці рятувальники 2 години гасили пожежу в будинку, який загорівся через необережне паління

24 травня о 13:50 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в смт Семенівка Семенівської громади Кременчуцького району. На вул. Шевченка загорівся житловий будинок. Займання загасили за 2 години. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Троє рятувальників за допомогою однієї пожежної машини локалізували пожежу о 14:20, а ліквідували — о 15:30. Через сильне задимлення вони працювали в апаратах захисту органів дихання.

Вогонь знищив перекриття на площі 6 м², двері, вікно та домашнє майно, закоптив стіни та стелю на площі 20 м². Сам житловий будинок встигли врятувати від знищення полум’ям.

Травмованих та загиблих немає. Ймовірна причина пожежі — необережне поводження господаря з вогнем під час паління.


Источник: www.poltava.pl.ua

Категории: Новости Полтавы

25.05.2021 13:41