Маріупольці взяли золото і срібло на чемпіонаті Європи з плавання

Наші земляки, Ярослав Семененко та Олександр Комаров, продовжують підкорювати водний Олімп чемпіонатів Європи з плавання. На цей раз у важкій боротьбі вони завоювали золоту і срібну медалі. І таким чином, ще раз прославили Маріуполь.

Вчора в португальській Мадейрі стартував відкритий чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю. Маріупольці Ярослав Семененко та Олександр Комаров у перший же день змагань завоювали перші місця. Ці спортсмени - люди з амбітними цілями, силою духа та непохитним ентузіазмом.

Ярослав став першим у дистанції 50 метрів на спині з результатом 35.93, а Олександр у вільному стилі проплив дистанцію 100 метрів і став другим.

Спортсмени неодноразово показували достойні результати у змаганнях і цей раз не виключення! Змагання продовжаться до 22 травня. Пишаємось вами і бажаємо нових перемог!

Категорії: Новини Маріуполя

18.05.2021 13:00