«Ворскла» програла домашній матч «Шахтарю»

«Ворскла» програла домашній матч «Шахтарю»

Під час матчу травмувався один з найкорисніших гравців «Ворскли» Олів’є Тілль

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» відбувся матч двадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем». В гості до полтавської команди приїхав кризовий чемпіон, який в таблиці женеться за «Динамо». При цьому, втрата очок у Полтаві для гірників може стати фатальною в контексті боротьби за чемпіонство. Теж саме можна сказати й про «Ворсклу», тільки замість боротьби за чемпіонство тут боротьба за бронзу, а замість «Динамо» — луганська «Зоря».

«Ворскла» — «Шахтар» — 0:2

«Ворскла»: Різник, Пердута (Скляр, 38), Яворський (Челядін, 66), Чеснаков, Якубу, Кане, Пуцлін, Тілль (Альюн, 46), Луізао (Ребенок, 76), Кулач, Степанюк.

Головний тренер: Юрій Максимов.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон, Степаненко, Алан Патрік (Антоніо, 90), Марлос (Фернандо, 74), Мораес (Дентіньо, 80), Соломон (Мудрик, 90).

Головний тренер: Луїш Каштру.

Голи: Мораес (42, 62).


Источник: www.poltava.pl.ua

Категории: Новости Полтавы

04.04.2021 21:33