Маріупольський міський центр зайнятості та Донецький юридичний інститут МВС України провели для школярів День відкритих дверей

«Як вибрати майбутню професію?» — це питання постає перед кожною людиною. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина.

Знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для молодої людини завдання не з легких.

Сьогодні учням випускних класів закладів загальної середньої освіти міста в цьому питанні допомагав Маріупольський міський центр зайнятості та Донецький юридичний інститут МВС України, запросивши майже 1100 школярів на День відкритих дверей навчального закладу. Про це повідомила начальник відділу організаційної роботи та архівної справи Маріупольського міського центру зайнятості Ольга Дем'яненко.

Профорієнтаційний онлайн-захід проводився з метою формування їх професійних намірів та ознайомлення зі спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Економіка», «Публічне управління та адміністрування», за якими проводиться навчання у вишу.

Під час заходу фахівці Маріупольського міського центру зайнятості проінформували учасників щодо важливості свідомого та правильного вибору майбутньої професії, а також про потреби ринку праці міста та сучасні вимоги роботодавців до претендентів. Представники та викладачі Донецького юридичного університету продемонстрували відеофільм щодо вступної компанії 2021 року, діяльності та освітніх послуг навчального закладу, особливостей навчання курсантського складу, студентського самоврядування та студентсько-курсантського побуту.

Особливою родзинкою заходу було конкурсне завдання – молоді запропонували придумати хештег ДЮІ. Учні проявили великий інтерес та із зацікавленістю взяли участь у конкурсі. Наприкінці заходу представники університету оголосили переможців та провели нагородження найактивніших учасників.

Фахівці центру зайнятості сподіваються, що кожен з учасників профорієнтаційного заходу знайде для себе вірний професійний шлях для успішної кар’єри та реалізації особистого потенціалу.
 NEWS
 NEWS

Джерело: guru.ua

Категорії: Новости Мариуполя

23.02.2021 16:41