
Депутати Полтавської міськради сьомого скликання зібралися на засідання тридцять пёятої сесії, щоби розглянути 38 питань
10 липня о 10:00 депутати Полтавської міської ради сьомого скликання зібрались на засідання тридцять п’ятої сесії. Під час попередньої тридцять четвертої сесії, яка проводилася 12 червня, депутати розглянули 72 питання, які стосувалися проведення аукціонів та змін до програм і бюджету тощо. Це було перше за карантин засідання, яке провели «вживу», а не онлайн.
Сьогодні міськрада має розглянути не менше 38 питань, серед яких земельні рішення, зміни до програм та перерозподіл коштів.
10:08 — До зали засідань почали пускати депутатів та журналістів. Цього разу фракція «Батьківщини» прийшла на засідання. Усі її члени одягнені у білі футболки з червоним серцем — символікою партії.

10:10 — На засідання зареєструвалися 32 депутати з 42-х. Оголосили відкриття сесії.
10:17 — На засіданні присутня народна депутатка Марина Бардіна. Слово для виступів надали представникам громадськості.
10:18 — Іван Шинкарюк висловився щодо, на його думку, поганого стану Полтави, який «гірше, ніж в ДНР та ЛНР». Зокрема, акцентував на стані тротуару біля будинку на вул. Соборності, 46, на Театральному майдані та у провулку Романа Шухевича (Піонерському). Під час виступу він згадав колишнього міського голову Анатолія Кукобу. У відповідь Олександр Шамота сказав, що тротуар вздовж будинку на Соборності, 46 уже є в планах на ремонт і його виконають цього року. Хоча ще тиждень тому міськвиконком «шукав для цього кошти».
Источник: www.poltava.pl.ua
Категории: Новости Полтавы
10.07.2020 10:34