На Львівщині у Вербну неділю та Пасхальні дні віряни не зможуть потрапити до храму на богослужіння

На Львівщині у Вербну неділю та Пасхальні дні віряни не зможуть потрапити до храму на богослужіння
Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня.

Рекомендувати вірним брати участь у богослужіннях на Вербну неділю та в Пасхальних богослужіннях у домашніх умовах - через онлайн-трансляцію.

Дозволити мирянам у Вербну неділю та на Пасхальні свята під час онлайн-трансляцій, після прочитання відповідних молитов про благословення верби й пасхальних страв, окропити їх святою водою самостійно вдома.

У Вербну неділю та Пасхальні дні віряни не зможуть потрапити до храму на богослужіння.

Під час богослужінь у храмі можуть бути присутні лише священнослужителі та церковнослужителі, а також ті, хто забезпечує проведення богослужінь і трансляції.

Люди, які знаходитимуться на вулиці поза храмом, повинні дотримуватися фізичної дистанції 2 м та карантинних норм (за недотримання умов карантину відповідальність нестимуть мешканці відповідно до законодавства).

Доступ до плащаниці буде можливим при дотриманні фізичної дистанції 2 м і карантинних норм. Вшанування здійснюється поясним поклоном без дотиків та цілування.

Рекомендувати власникам торгових мереж та магазинів організувати можливість освячення великодніх страв перед їх реалізацією.

Якщо люди приходитимуть до храму з лозою та пасхальними стравами, освячення відбуватиметься на вулиці з дотриманням фізичної дистанції 2 м та всіх карантинних норм (за недотримання умов карантину відповідальність нестимуть мешканці відповідно до законодавства).

У передмістях міста Львова, малих населених пунктах (селах, селищах) освячення лози та великодніх страв може здійснюватися біля помешкань вірян з дотриманням фізичної дистанції 2 м та карантинних норм (за недотримання умов карантину відповідальність нестимуть мешканці відповідно до законодавства).

Відвідини священнослужителями й мирянами кладовищ є можливими після закінчення карантину.

Щодо богословських, канонічних та пасторальних питань (сповідь, причастя тощо) просимо прислухатися до ієрархів своїх Церков.

Просимо священнослужителів та вірян дотримуватись усіх карантинних норм та правил!

Джерело: loda.gov.ua/news?id=50884

Категорії: Новости Новости Славского Новини Львова Новини Стрия Новини Дрогобича Новини Сколе

11.04.2020 08:32