На Стрийщині учні старших класів відвідали VI міжнародну виставку "Вища освіта - 2018"

В п'ятницю, 23 березня, учні 9-10 класів Лисятицького НВК відвідали VI міжнародну виставку «Вища освіта - 2018», яка проходила в приміщенні Львівського палацу мистецтв за підтримки Львівської торгово-промислової палати, Львівської міської ради та ряду партнерів. Цей захід, на якому було презентовано вищі навчальні заклади України та з-за кордону, організував Міжнародний освітній центр. Метою Виставки є популяризація ідеї усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії серед українських школярів, а також залучення кращих вітчизняних і закордонних навчально-наукових закладів до участі в міжнародних освітніх заходах. Старшокласники ознайомились з презентаціями освітніх можливостей вузів України, Польщі, Словаччини, поспілкувалися з окремими представниками. Усе було новим, цікавим і залишило широке поле для роздумів.
У цей день школярі також побували на екскурсіях в музеях М.Грушевського та І. Франка. Державний меморіальний музей Михайла Грушевського розташовано у приміщеннях вілли, в якій родина Грушевських мешкала до 1914 року. Тут зберігається понад 20 тисяч одиниць музейних предметів — різноманітних реліквій Михайла Грушевського та його родини, пов‘язаних зі Львовом: фотокартки, документи, особисті речі, предмет гордості фондової збірки — оригінали видань Михайла Грушевського.
У меморіальній експозиції, що розташована у будинку, в якому мешкав І. Франко, максимально точно відтворено обстановку, у якій проживав митець і його сім’я. Учням було цікаво слухали розповідь про Івана Франка - видатного письменника, вченого, політичного та громадського діяча, про якого екскурсовод говорив як про близьку людину. День перебування у Львові наповнив старшокласників новими враженнями, знаннями та позитивними емоціями.
Джерело: https://stryi-rda.gov.ua
Категорії: Новини Стрия
27.03.2018 10:21