Юні плавці районної ДЮСШ "Сокіл" зі Стрийщини призери обласних змагань з плавання

Юні плавці районної ДЮСШ
26 листопада 2017 року у м. Миколаїв ( Львівська обл.) відбувся обласний турнір з плавання пам’яті Романишина Михайла Васильовичата з нагоди 30-річчя відкриття басейну СОК «Ювілейний». Змагання проводилися з метою пропаганди і популяризації спортивного плавання. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ «Сокіл» Стрийського району, Львова, Дрогобича, Трускавця та Червонограду. На дистанції 50 м брасом Теплякова Анна зайняла Імісце, Дорота Христина стала третьою на дистанції 50 м вільним стилем, а Голобин Павло посів IIмісце на дистанції 50 м брасом.

Категорії: Новини Львова Новини Стрия Новини Дрогобича Новини Трускавця Новини Червонограда Новини Миколаєва

29.11.2017 17:32