У Стрию надали гуманітарну допомогу 32 сім’ям(ФОТО)

23–26 травня 2017р.- працівники Стрийського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завдяки громаді Церкви Євангельських християн баптистів надали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування 32 сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та в яких виховуються 56 дітей.
Крім цього набір продуктів харчування: крупи, олія, тушонки, паштети, печиво, чай, молоко, масло і т. ін. отримала одна із внутрішньо-переміщених сімей, яка знаходиться в складних життєвих обставинах і в якій виховується двоє дітей.
25-26 травня 2017р. працівники ЦСССДМ розповсюдили 100 безкоштовних квитків для перегляду циркової програми серед дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах, дітей учасників антитерористичної операції та дітей, які перебувають в групі інтернатного типу ДНЗ «Пролісок», надані адміністрацією Київського цирку «Олімп».


Джерело: stryi-rada.gov.ua
Категорії: Новини Стрия
01.06.2017 10:50