У Буську згорів водій сміттєвоза

26 грудня о 03:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на автодорозі Київ – Чоп в м. Буську по вул. Яблунівське перехрестя, в автомобілі «МАЗ» (сміттєвоз).
За лічені хвилини на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ ДПРЧ-14 м. Буськ. Вогнеборці оперативно приступили до ліквідації пожежі, що охопила кабіну автівки.
Під час ліквідації пожежі біля автомобіля було виявлено тіло водія, 1952 року народження, жителя м. Кременчук Полтавської області.
Пожежу локалізовано о 03:51 і повністю ліквідовано о 04:06. Вогнем знищено кабіну та двигун автомобіля.
Причина виникнення займання та обставини події встановлюються.
Джерело: lviv.dsns.gov.ua
Категорії: Новини Львова Новини Стрия Новини Дрогобича Новости Хуста Новини Сколе Новини Трускавця Новини Нового Роздолу Новини Жидачева Новини Миколаєва
26.12.2016 11:25