Новини Волноваської ОДПІ

Податкова міліція Донеччини: у серпні з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1,1 млн. гривень
Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2016» та «Курорт-2016» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку. Дії співробітників в рамках операцій «Акциз-2016» та «Курорт-2016», направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.
У серпні поточного року в рамках операцій, співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 1,1 млн. грн., у тому числі:
· алкогольних напоїв на суму 0,6 млн. грн.;
· спирту на суму 0,1 млн. грн.;
· тютюнових виробів на суму 0,1 млн. грн.;
· паливно-мастильних матеріалів на суму 0,3 млн. гривень.
Також викрита незаконна діяльність 2-х підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв. За зазначеними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 кримінальних провадження за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
Досудове слідство триває.
ГУ ДФС у Донецькій області
Від власників нерухомості місцеві бюджети Донеччини отримали у 2 рази більше, ніж торік
За вісім місяців поточного року від платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до місцевої казни Донеччини надійшло 26 млн. гривень. Це на 106% або на 13,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Для фізичних та юридичних осіб, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, механізм сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відрізняється.
Так, для платників - фізичних осіб 28 серпня 2016 року сплив термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що перебувало у власності у 2015 році. Фізичними особами до місцевих бюджетів Донецького регіону перераховано понад 3 млн. грн., що перевищує минулорічні показники у 5 раз або на 2,5 млн. гривень.
Платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до ДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
На Донеччині зареєстровано 1912 юридичнихосіб, що є власникамибільше 9 тис. об’єктівнерухомості. Відповідно до наданих нимиподатковихдекларацій річна сума податкускладає 38,9 млн. грн., що на 16,2 млн. грн. більше у порівнянні з показниками 2015 року. На даний час юридичні особи поповнили місцеві бюджети майже на 23 млн. гривень.
З більш детальною інформацією щодо правильності визначення платників податку на нерухомість та механізму нарахування зазначеного податку можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/264946.html
ГУ ДФС у Донецькій області
Зустріч представників бізнесу та громадськості з фахівцями державних органів з питань реалізації принципу «єдине вікно»
Нещодавно в Донецькій митниці ДФС відбулася робоча нарада фахівців Держпродспоживслужби, Держекоінспекції у Донецькій області, Донецької митниці ДФС та представників бізнесу і громадськості.
У заході взяли участь віце-президент Донецької Торгівельно-промислової палати Олена Політік, заступник начальника Донецької митниці ДФС Сергій Федоров, заступник начальника управління організації митного контролю Донецької митниці ДФС Владислав Стороженко, керівники управлінь та відділів Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Белицький, Ніна Воднева, Світлана Прокопова, начальник відділу фітосанітарних заходів на кордоні Марина Шевченко, начальник відділу Держекоінспекції у Донецькій області у м. Маріуполь Андрій Азаров.
Основною темою зустрічі стали питання вдосконалення митного контролю та оптимізації методів взаємодії органів доходів і зборів з іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна».
З 1 серпня 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2016 №364 «Деякі питання реалізації принципу "єдиного вікна" під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю». Одним із актуальних питань, що обговорювались, стало забезпечення чіткої роботи інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів «Єдине вікно», яку впроваджено у роботу українських митниць з 1 серпня 2016 року.
В ході зустрічі наголошено, що інформаційна система функціонує в повному обсязі та забезпечує виконання положень Порядку інформаційного обміну між всіма державними органами, задіяними у процесі, та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації. У митниці вже проводиться митне оформлення товарів і транспортних засобів за принципом «єдине вікно». Процес, який має багато переваг, зокрема, період часу на митне оформлення товарів, із урахуванням проведення контрольних функцій всіх задіяних державних органів, не перевищив однієї години з моменту прибуття транспортного засобу до місця митного оформлення в Донецькій митниці ДФС, поступово набирає обертів.
Також обговорені шляхи вирішення можливих проблемних питань у напрямку реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2016 №364 та стану готовності контролюючих органів до застосування, зокрема, інформаційної системи.
Використання принципу «єдиного вікна» є одним з найефективніших інструментів спрощення митних процедур при експортно-імпортних операціях та транзиті. Також він дозволяє звісти до нуля «людський чинник», оказати суттєву допомогу суб’єктам господарювання, особливо тим, хто розуміється на економії своїх витрат та часу.
ГУ ДФС у Донецькій області
Слідчими підрозділами державної фіскальної служби Донеччини забезпечено надходження до бюджету 10 млн. гривень
Слідчими підрозділами податкової міліції Донеччини постійно вживаються всі необхідні заходи для розслідування податкових та митних правопорушень, їх запобігання та забезпечення надходжень до бюджету. За результатами проведеної роботи протягом 2016 року в рамках розслідування кримінальних проваджень державі відшкодовано близько 10 млн. грн. збитків, а з метою забезпечення відшкодування в подальшому завданих державі збитків накладено арешт на понад 36,5 млн. грн. коштів, які були задіяні в протиправній діяльності. На теперішній час в провадженніслідчихдержавноїфіскальноїслужбиобластізнаходиться 128 кримінальнихпроваджень, середяких є і резонансні.
Так, наприклад, з липня 2016 року слідчимислідчогоуправлінняфінансовихрозслідувань Головного управління ДФС у Донецькійобластіздійснюєтьсядосудоверозслідуваннявикритоїспільно з оперативнимуправлінням, спецпідрозділом «Фантом» та СБУ протиправноїдіяльностіпосадовихосіб одного з вуглевидобувнихпідприємствобласті, якіухилисьвідсплатиєдиногосоціальноговнеску на загальнообов’язковесоціальнестрахування в суміпонад 8 млн. гривень. За даним фактом порушено кримінальнепровадження за ч. 3 ст. 212-1 Кримінального кодексу України. В ходіпроведенняслідчихдійвстановлено, щокерівництвомшахтинавмисно внесено в документиоблікузначноменшукількістьпрацюючих – фактично на підприємствіпрацювало в двічібільшепрацівників, ніжбулоофіційно заявлено у звітності. Слідствотриває.
Щеоднією резонансною справою, щорозслідуєтьсяслідчимифіскальноїслужбиобласті, стало викриття 5 складів з неякіснимпальним. Так, в ходідосудовогослідства по кримінальномупровадженню, порушеному за ч. 3 ст. 212 (ухиленнявідсплатиподатків в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 204 (незаконневиготовленняпідакцизнихтоварів) Кримінального кодексу України на територіїДонецькоїобластівиявлено 5 складів з пальним, щомаєявніознакифальсифікату. З метою недопущеннярозповсюдженняфальсифікованоїпродукціївсінеякіснінафтопродукти у кількості 172,6 тонн на загальну суму близька 4 млн. грн. вилучено. На даний час відібранізразкипального направлено на експертизу.
Також 26.08.2016 слідчими Головного управління ДФС у Донецькійобласті з метою перевіркиінформації оперативного управління та спецпідрозділу «Фантом» про здійсненняпротиправноїдіяльностіздійсненооглядавтомобіля КІА КАRENS, щоналежитьгромадянинуУкраїни. Під час огляду на задньомусидінніавтомобілявиявлено 12 ємкостейоб’ємом по 10 літрівкожна з прозороюрідиною, яка мала характерний запах спирту. З показаньпідозрюваного стало відомо, щовінзберігав у відділенні «НовоїПошти» 500 літрів спирту з метою подальшогойоготранспортування та роздрібноїреалізації. Частинацього спирту знаходилась в йогоавтомобілі. Слідчимивилучено весь спирт на загальну суму приблизно 138 тис. грн. та порушено кримінальнепровадження за ознакамизлочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.
Неабиякийінтересмає і справа, щорозслідуєтьсяслідчимиподатковоїміліціїстосовноправопорушення, скоєногопідприємством, щоздійснює свою фінансово-господарськудіяльність як на тимчасовонеконтрольованійтериторіїДонецькоїобласті, так і на контрольованійтериторіїобласті та на територіїРосійськоїФедерації. Службові особи даногопідприємстваумисноухилилисьвідсплатиподатків на суму понад 3,5 млн. гривень. Крім того, є всіпідставивважати, щогрошівідфінансово-господарськоїдіяльностіпідприємствавикористовувались для фінансуваннянезаконнихзбройнихформувань так званої «ДНР», якіприймаютьактивну участь у веденнібойовихдійпроти ЗС України. За даним фактом до Єдиногореєструдосудовихрозслідувань внесено відомості про скоєннязлочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухиленнявідсплатиподатків в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 258-5 (фінансуваннятероризму) Кримінального кодексу України. Слідствотриває.
В ходіслідства по кримінальномупровадженню, порушеному за фактами фіктивногопідприємництва та підробленнядокументів, слідчимислідчогоуправлінняфінансовихрозслідуваньМаріупольської ОДПІ було проведено обшук у підозрюванихслужбовихосібпідприємства м. Маріуполя, в ходіякоговиявлено та вилученозерновікультуриневідомогопоходження у кількості 13,8 тис. тонн на загальну суму близько 50 млн. грн., які по документам належать фіктивнимпідприємствам. На зазначенізерновікультуринакладеноарешт. Слідствотриває.
СлідчимиподатковоїміліціїдержавноїфіскальноїслужбиДонеччинивживаютьсявсінеобхідні заходи для своєчасного та якісногорозслідуванняцих та інших справ, а також для відшкодуваннязавданихдержавізбитків.
ГУ ДФС у Донецькійобласті
ДФС Донеччини: за січень-серпень до Зведеного бюджету надійшло більш, ніж 8 млрд. гривень
Головнимуправлінням ДФС у Донецькійобласті за січень-серпень 2016 року забезпеченозбіркоштів до Зведеного бюджету в обсязі 8127,4 млн. гривень. До аналогічногоперіоду 2015 року надходженнязбільшились на 2743,4 млн.грн. у приведенихумовах.
До загального фонду Державного бюджету за вказанийперіодзібрано 2877,3 млн. грн., що на 39% або на 806,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічнийперіод 2015 року.
За січень-серпень поточного року до Державного бюджету податку на доданувартістьзібрано 893,7 млн. гривень. У порівнянні з аналогічнимперіодомминулого року надходженнязбільшились у 1,6 рази або на 324,5 млн. гривень.
Податку на прибутокнадійшло 149 млн.грн, акцизного податку - 0,7 млн. гривень.
ГУ ДФС у Донецькій області
Податковою міліцією Донеччини ліквідовано центр з мінімізації бюджетних надходжень, через який фінансувались бойовики
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками СБУ в рамках операції "Рубіж 2016" та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму), встановлена група осіб, через яку українські підприємства мінімізували сплату податків та зборів до бюджету.
Встановлено, що організатор незаконної схеми, вступивши в злочинну змову з представниками підприємств-нерезидентів, зареєстрованих у Панамі, Росії та Узбекистані, на замовлення компаній Дніпропетровської області налагодив схему ввезення на тимчасово непідконтрольну територію України з Російської Федерації промислових та продуктових товарів.
У зв'язку з тим, що при ввезеннівантажу на тимчасово непідконтрольну територію України митнеоформлення не проводилось, відповідніподатки та збори до бюджету України не надходили. Крім того, при ввезенні вантажу сплачувались податки, запровадженітерористичноюорганізацією"ДНР", кошти від якихвикористовувались для фінансування бойовихдійізсиловимипідрозділамиУкраїни.
Загальнийобсягпроведених у такий спосіб операцій з мінімізаціїмитнихплатежів становить близько 30 мільйонівгривень.
Внаслідок проведених у м. Дніпрі чотирьох обшуків було виявлено та вилучено видаткові накладні, печатки підприємств, комп'ютерну техніку, чорнові записи, а також фінансово-господарські документи, пов’язані з протиправною діяльністю.
Слідчідіїтривають.
ГУ ДФС у Донецькій області
Від Донецької митниці ДФС держскарбниця отримала
майже 200 тис. гривень
В рамках проведення спецоперації «Рубіж-2016» Донецькою митницею ДФС протягом восьми місяців 2016 року виявлено та задокументовано 41 порушення митних правил, що вдвічі перевищує показник минулого року (22 ПМП).
Результатом 17 спільних заходів, що проводились спільно з правоохоронними органами Донецької області в напрямку протидії порушенням митного законодавства, є складання 14 протоколів про порушення митних правил з реально вилученими предметами на суму майже 32 тис. гривень. Слід зазначити, що всі вилучені предмети входять до підакцизної групи товарів. З метою уникнення сплати акцизного збору правопорушниками було незаконно ввезено товари на митну територію України, та здійснено спробу їх реалізації на ринках Донецької області.
За звітний період фактів незаконного переміщення наркотичних і психотропних речовин, прекурсорів, зброї, патронів, а також культурних цінностей, не виявлено.
Продовжується робота і у напрямку взаємодії з уповноваженими митними органами іноземних держав, в рамках якої направлено 6 запитів до митних органів країн СНД та ЄС.
В результаті діяльності митниці в правоохоронному напрямку протягом 2016 року до держскарбниці перераховано майже 200 тис. грн., що практично вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2015 року (101 тис. гривень).
Донецька митниця ДФС
Донеччина: в рамках операції «Акциз-2016» проведено вилучення пально-мастильних матеріалів
Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2016», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.
Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Донецькій області спільно з оперативним управлінням ГУ
ДФС у Донецькій області та працівниками відділу оперативного забезпечення по сектору «М» управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області в рамках кримінального провадження, внесеного слідчим управлінням фінансових розслідувань Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), проведено заходи, спрямовані на викриття фактів незаконного обігу пально-мастильних матеріалів на території обслуговування.
За результатами проведених заходів встановлено факт зберігання громадянином України на території Донецької області з метою збуту паливно-мастильних матеріалів (дизельне пальне) без державної реєстрації підприємницької діяльності
За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено 2,8 тонни дизельного пального на суму 42 тис. гривень.
Слідство триває.
ГУ ДФС у Донецькій області
За матеріаламиуправліннявнутрішньоїбезпеки ГУ ДФС у Донецькійобластірозпочато 6 кримінальнихпроваджень
За січень-серпень 2016 року за матеріаламиуправліннявнутрішньоїбезпеки ГУ ДФС у Донецькійобласті прокуратурою Донецькоїобласті внесено відомості до Єдиногореєструдосудовихрозслідувань та розпочато 6 кримінальнихпроваджень про вчиненнякримінальнихправопорушень, відповідальність за якіпередбачена ст. 191, ст. 364, ст. 365, ст. 366 та ст. 368 КК України.
В т.ч. за матеріалами УВБ ГУ ДФС у Донецькійобластірозпочато три кримінальнихпровадженнявідноснопосадовихосібтериторіальнихорганів ДФС за фактами внесення до офіційнихдокументівнедостовірнихвідомостей про нарахування та виплатузаробітної плати працівникам ДПІ, якіфактично на робочомумісці в період 2014-2015 р.р. буливідсутні, своїфункціональніобов’язки не виконували, а постійно мешкали на тимчасовонепідконтрольнійУкраїнітериторії, де органидержавноївладитимчасово не виконуютьсвоїфункції, щопризвело до нанесеннязбитківдержаві.
Крім того, відноснослужбовихосіборганівДержавноїфіскальноїслужбирегіону проведено 50 службовихперевірок та 4 службовірозслідування. У 6 випадкахінформаціязнайшласвоєповнеабочастковепідтвердження. За їх результатами 8 працівниківпритягнуто до дисциплінарноївідповідальності.
З метою запобіганнякорупції, забезпеченнязаконних прав та інтересівгромадян і юридичнихосіб, усунення причин та умов, щоїйсприяють, своєчасногореагування на проблемніпитання, управліннямвнутрішньоїбезпеки проведено 581 профілактичнийзахід, бесіди, лекції.
Винесено 6 офіційнихзастереженьпосадовим особам про неприпустимістьдійабобездіяльність, якіможутьпризвести до корупційних та іншихправопорушень.
За звітнийперіодперевірено 10 повідомлень про можливінеправомірнідіїпосадовихосіб, щонадійшли на антикорупційнийсервіс «Пульс», з них підтвердилось - 1.
Такожпостійно проводиться обов`язковаперевіркакандидатів на працевлаштування до фіскальнихорганівобласті на предмет причетності до здійсненнякорупційнихправопорушень. З 608 кандидатів на роботу, 4 вмотивовановідмовлено у призначенні на посади.
Нагадуємо, що з метою оперативного опрацюванняінформаціївідгромадян та суб'єктівгосподарюваннящодонеправомірнихдійабобездіяльностіпрацівниківДержавноїфіскальноїслужбиУкраїни про можливікорупційнідії з їхнього боку, а також для вирішенняіншихсуперечливихпитань, щовиникають у процесіадмініструванняподатківабопід час здійсненнямитного контролю та митногооформленнятоварів і транспортнихзасобів, щопереміщуються через митний кордон України, дієантикорупційнийсервіс ДФС України «Пульс» (телефон сервісу (044) 284-0007).
ГУ ДФС у Донецькійобласті
Місцеві бюджети Донеччини з початку року отримали понад 5 мільярдів гривень
За вісім місяців 2016 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 5 мільярдів 250 мільйонів гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 1750 млн. грн., або на 50 відсотків.
Основна частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (62 відс.). За січень-серпень 2016 року зібрано більше 3 млрд. грн., що на 42 відс. більше минулорічних показників за аналогічний період.
Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (12 відс.), що з початку року становить 638,8 млн. грн., або на 36 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Крім того, платниками, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, перераховано до бюджету майже 323 млн. грн. (6,2 відс.), що на 52,2 відс. більше аналогічного періоду минулого року.
Також, з початку року спостерігається приріст надходжень до місцевих бюджетів в порівнянні з показниками минулого року акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, а саме на 33,6 відсотків. У 2016 році місцеві бюджети отримали 237,2 млн. грн. цього податку.
Зростання надходжень до місцевих бюджетів є результатом плідної співпраці працівників територіальних органів фіскальної служби Донеччини з платниками податків та органами місцевого самоврядування.
ГУ ДФС у Донецькій області
На 1 мільярд гривень збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від платників Донеччини
З початку 2016 року до Зведеного бюджету країни платники Донеччини перерахували понад 4,3 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб, що є одним з найкращих показників серед регіонів України.
В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначеного податку збільшились на 1 мільярд гривень або на 30 відсотків.
Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом в наповненні місцевих бюджетів, його питома вага від загальних надходжень становить 62%. Так, з початку року місцеві бюджети отримали понад 3,2 млрд. грн. цього податку.
До державного бюджету надходження податку на доходи фізичних осіб за січень-серпень склали майже 1,1 млрд. грн., лише у серпні цей показник склав 143 млн. гривень.
Податок на доходи фізичних осіб напряму залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями фіскальної служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин, комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян.
Фіскальна служба Донецької області вдячна роботодавцям, які сумлінно відносяться до підвищення рівня заробітних плат та своєчасно сплачують податки. Адже за рахунок цих коштів насамперед фінансуються заходи держави в соціальній сфері.
ГУ ДФС у Донецькій області
Знижено ставки акцизного податку при ввезнні вжитого транспорту.
Волнноваська ОДПІ інформує: з 1 серпня цього року набув чинності Закон України від 31.05.2016 року № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», яким внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та зніжено ставки акцизного податку.
Зокрема, згідно з п. 15 підрозд. 5 розд. ХХ Кодексу тимчасово, до 31 грудня 2018 року, зменшено ставки акцизного податку на легковіавтомобілі, щовикористовувалися, та класифікуються у товарнійпозиції 8703 згідно з УКТЗЕД, крімавтомобілів, зокрема, щоввозяться на митнутериторіюУкраїни особою для власноговикористанняабо на користьіншихосіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, іншихгосподарських та цивільно-правовихдоговорівабо за рішенням суду в кількостіпонад один легковийавтомобільпротягом календарного року.
Таким чином, за умовивиконаннявимог, встановлених п. 15 підрозд. 5 розд. ХХ Кодексу, суб’єктгосподарювання при ввезенні на митнутериторіюУкраїни для вільногообігу транспортного засобу, щовикористовувався, можезастосовуватизнижені ставки акцизного податку.
Слідзазначити, щознижені ставки акцизного податкупоширюютьсятільки на вживаніавтомобілі з датою випускупісля 1 січня 2010 року. Для виробниківавтомобілів та імпортерівстарих (з датою випуску до 2010 року) ставки акцизного податку не змінилися.
При цьому до внесеннязмін до класифікаторазвільненьвідсплатимитнихплатежів при ввезеннітоварів на митнутериторіюУкраїни, затвердженого наказом МіністерствафінансівУкраїнивід 20.09.2012 № 1011, при митномуоформленнілегковихавтомобілів, щовикористовувалися, за ставками акцизного податку, встановленими п. 15 підрозд. 5 розд. XX ПКУ, у графі 36 митноїдеклараціїзазначається код пільги з оподаткування товару акцизнимподатком «172».
З метою ознайомлення з цим та іншимироз’ясненнями з питаньзастосуванняподаткового, митного та іншогозаконодавстваВолноваська ОДПІ пропонуєсуб’єктамгосподарювання та громадянамскористатисяінформаційно-довідковимипослугами ДФС на офіційному веб - порталівідомства за адресою http://zir.sfs.gov.ua.
Волноваська ОДПІ
ГУ ДФС у Донецькій області
Податкового боргу - можливо уникнути
Як повідомила заступник начальника – начальник Амвросіївсько-Старобешівського відділенняВолноваської ОДПІ Олена Житенко, у разі, коли платники немаютьможливості у визначенийтермінсамостійновиконуватизобов’язання перед бюджетом зісплатиподатків і зборів (обов’язковихплатежів) існуєзагрозавиникненняподаткового боргу.
З метою покращенняфінансового стану суб’єкту господарювання, недопущеннявиникнення боргу, платникуподатків надається право отриманнярозстрочення грошового зобов’язання. В разінаявності у ньоговжеіснуючогоподаткового боргу, платникподатківтакожмає право розстрочити всю суму боргу.
Право на отриманнярозстроченого грошового зобов’язанняабоподаткового боргу маютьплатникиподатків – фізичні та юридичні особи. Цепередбаченостаттею 100 Податкового кодексу України.
З початку року Волноваською ОДПІ надано розстрочення на суму 117,8 тис.грн. Правом отримання розстрочення грошового зобов’язання (податкового боргу) скористалося 5 платників податків.
Волноваська ОДПІ
ГУ ДФС у Донецькій області
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ
Волноваська ОДПІ повідомляє про істотні зміни порядку реєстрації та обліку неприбуткових установ та організацій що будуть діяти з1 січня 2017 року.
Відповідно до постанови КМУ від 13 липня 2016 р. N 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» з метою підтвердження статусу неприбуткової організації та включення до нового реєстру неприбуткових установ та організацій, необхідно терміново привести свої установчі документи у відповідність до вимог , встановлених пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України від 17 липня 2015 р. N 652-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій" та надати до Волноваської ОДПІ завірені копій установчих документів організації, а для житлово-будівельних кооперативів також завірених ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.
Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії відповідних документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. з Реєстру неприбуткових установ та організацій і сплачують податки і збори на загальних підставах.
За додатковоюінформацієюзвертайтесь до Волноваської ОДПІ за телефоном 4-16-85 або до кабінету 215.
ВолноваськаОДПІ
ГУ ДФС у Донецькій області
Джерело: guru.ua
Категорії: Новости Волновахи
14.09.2016 09:47