
Про це Житомир.info повідомили в прес-службі УДАІ УМВС України в Житомирській області.
20 квітня близько 12.40 у Житомирі по вулиці Черняховського, 98 сталася аварія. Водій невстановленого автомобіля, ймовірно, марки ВАЗ-2109 салатового кольору, рухаючись по вул. Черняховського в напрямку центра міста, здійснив наїзд на пішохода. Дівчина, 1991 року народження, перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок ДТП вона отримала тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні.
У Державтоінспекції просять допомогти встановити водія автомобіля, що скоїв наїзд на пішохода.
«Якщо ви володієте будь-якою інформацією про обставини дорожньо-транспортної пригоди або відносно осіб, що причетні до її скоєння, прохання повідомити за тел. 25-85-86, 067-526-20-22 або «102». Конфіденційність гарантується», - звертаються до житомирян правоохоронці.
Загалом протягом минулої доби ДАІшники виявили 96 порушень на автошляхах Житомирської області: затримали 6 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, склали 7 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів. За минулу добу на дорогах Житомирської області зафіксували 2 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 2 людей отримали тілесні ушкодження.
Житомир.info
Джерело: Житомир.info
Категорії: Новости Житомира
21.04.2015 09:35