В ЦОП декларантам нададуть всебічну допомогу

В ЦОП декларантам нададуть всебічну допомогу
Продовжується кампанія декларування громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2014 року, яка триватиме до 1 травня. Як і в попередні роки, визначальною ідеологією залишається добровільність сплати податків, налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків та створення умов для якісного обслуговування громадян, - зазначають в ДПІ у Волноваському районі.
За словами заступника начальника ДПІ у Волноваському районі Геннадія Охрименка, на теперішній час вже близько 300 громадян вже відзвітували про отритмані доходи.
Фахівці податкової інспекції нададуть допомогу кожному, хто побажає задекларувати свої доходи. Податковою інспекцією передбачена можливість приймання декларації у вечерні години та вихідні дні відповідно до графіків чергування працівників фіскальних органів:
Декларації приймаються в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Волноваха, вул.Менделєєва, 4, де можна безкоштовно отримати бланки декларацій та консультації щодо їх заповнення.

Джерело: guru.ua

Категорії: Новости Волновахи

06.04.2015 22:40