ДПІ у Волноваському районі направляє матеріали для розміщення на сайті:Щодо надходжень до бюджету у 2014 році

«Протягом 2014 року платники Волноваського району сплатили до зведеного бюджету понад 163,1 млн.грн.» - повідомив начальник ДПІ у Волноваському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області Олександр Ростем
Зокрема, платники спрямували до бюджету 7,1 млн.грн. податку на прибуток, 11,1 млн.грн. плати за надра, 7,8 млн. грн податку на додану вартість, 1,2 млн.грн екологічного податку.
До місцевих бюджетів Волноваського району надійшло понад 136,3 млн. гривень, з них найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб – майже 107,1 млн. гривень.
Як відзначив посадовець, завдяки активному спілкуванню з бізнес-середовищем та покращенню адміністрування податкових платежів, фахівці ДПІ успішно виконують завдання у напрямку наповнення бюджетів всіх рівнів.
Джерело: guru.ua
Категорії: Новости Волновахи
06.01.2015 15:18