Декларування доходів - справа всіх і кожного

Шановні громадяни! ДПІ у Волноваському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області звертає Вашу увагу, що останній день подачі декларації про майновий стан та доходи - 30 квітня 2014 року. Тому, тих громадян, які ще не встигли виконати свій конституційний обов’язок – подати до органів Міндоходів декларацію про майновий стан та доходи отримані у 2013 року, просимо поквапитися та завітати до ЦОПП ДПІ у Волноваському районі з метою подання декларації.
Разом з тим, для отримання податкової знижки, річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього 2014 року.
Сплатити ж суму податкового зобов'язання, зазначену в річній податковій декларації, необхідно до 1 серпня поточного року.
Тож не зволікайте з подачею декларацій і вже найближчим часом завітайте до податкової інспекції та задекларуйте свої доходи.
Джерело: guru.ua
Категорії: Новости Волновахи
17.04.2014 14:45