Частину витрат на лікування можна повернути за допомогою податкової знижки

Частину витрат на лікування можна повернути за допомогою податкової знижки
ДПІ у Волноваському районі ГУ Міндоході у Донецькій області нагадує про право громадян на отримання податкової знижки у разі оплати деяких медичних послуг.
Зокрема, таким правом можуть скористатися громадяни, які впродовж 2013 року сплатили послуги по наданню репродуктивних технологій, в межах третини доходу у вигляді заробітної плати за звітний рік.
Повернути частину грошей можуть також інваліди, що сплатили послуги з реабілітації протезно-ортопедичними підприємствами, реабілітаційними установами, надані такому платникові податків або його дитині-інвалідові в розмірах, які не перекриваються виплатами з фондів загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування.
Повний перелік медичних послуг, витрати на які можна включити в податкову знижку, визначено ст. 166 Податкового кодексу України.
Для отримання податкової знижки на лікування громадянам необхідно до кінця 2014 року звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації (прописки) з підтверджувальними документами про понесені витрати і заповнити декларацію про майновий стан і доходи.

Джерело: guru.ua

Категорії: Новости Волновахи

18.03.2014 16:32