Отримайте безкоштовно електронний ключ 19 грудня 2013 р.

Для створення комфортних умов платникам податків та митних платежів у Донецькій області працюють відділення Акредитованого центру сертифікації ключів, які надають послуги щодо оформлення безоплатних електронних ключів.
З метою охоплення найбільшої аудиторії, для того щоб всі бажаючі платники податків Волноваського району могли отримати безкоштовні електронні ключі, за допомогою яких вони зможуть подавати податкову звітність, звіти пенсійного фонду та відділу статистики через мережу Інтернет без відвідування цих структур, 19 грудня 2013 р в приміщенні ДПІ у Волноваському районі за адресою: м. Волноваха вул. Менделєєва 4 буде працювати співробітник Донецького відділення Акредитованого центру сертифікації ключів .
Бажаючі оформити бланки заздалегідь можуть отримати їх в електронному вигляді, роздрукувати та заповнити. Для цього вам необхідно направити листа на адресу податкової gnivolnov@yandex.ru в довільній формі повідомивши про своє бажання. В листі необхідно вказати тип платника юридична або фізична особа у зв'язку з тим, що бланки мають деякі відмінності. Також бланки можна заповнити безпосередньо при відвідуванні ЦОПП ДПІ у Волноваському районі 19 грудня 2013 р.
Під час минулого відвідування співробітником Донецького відділення акредитованого центру сертифікації ключів 83 платники податків змогли отримати безкоштовні електронні ключі. Вже в цьому місяці вони змогли переконатися у перевагах подання звітності в електронному вигляді.
Така практика співпраці з платниками буде продовжуватись і надалі.
Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для фізичної особи-підприємця (фізичної особи):
• заповнена та підписана реєстраційна картка для отримання сертифіката ключа встановленого зразку, який розміщений на сайті (www.acskidd.gov.ua) та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа – готується у двох примірниках;
• паспорт та копію паспорту заявника (1-8 сторінки), засвідчену власноручним підписом власника;
• копія облікової картки платника податків* (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО). У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.
Форми заяв та зразки їх заповнення розміщені на сайті www.acskidd.gov.ua.
Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи (підписом фізичної особи - підприємця та його печаткою, у разі її наявності).
Копії пред’являються разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.
Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для юридичної особи:
• реєстраційна картка (юридична особа) для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку (дозвіл на використання персональних даних підписувача);
• оригінал статуту юридичної особи (положення про установу, філію) або його нотаріально засвідчена копія (надається виключно для ознайомлення);
• документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення, тощо);
• документи, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи – заявника та його повноваження, засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи (копія наказу про призначення бухгалтера, тощо);
• копії паспортів заявника та підписувачів (1-6, 11 сторінки), засвідчені власноручними підписами власників паспортів;
• копія облікової картки платника податків* (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера) у разі, якщо формуються сертифікати для керівника та бухгалтера. У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.
Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом керівника та печаткою юридичної особи.
Копії документів пред’являються разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.
У разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДПС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає довіреність, засвідчену підписом керівника підприємства з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки – засвідчену нотаріально, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД ДПС. Форма довіреності розміщена на сайті www.acskidd.gov.ua
Важлива інформація:
Починаючи з листопада 2013 року строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить два роки з моменту їх формування.
Відповідно до положень Регламенту АЦСК ІДД ДПС посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДПС (http://аcskidd.gov.ua) в розділі Пошук сертифікатів.
У зв’язку з тим, що в межах послуг електронного цифрового підпису не передбачено надання платникам податків носіїв ключової інформації, генерація особистих ключів підписувачів виконується на носії платника податків (змінні флеш-носії, оптичні носії CD/DVD – диски для запису, захищені носії ключової інформації тощо).
Слід зауважити, що кожен особистий ключ підписувача повинен бути записаний на окремий носій інформації. Наприклад, представнику фізичної особи, необхідно мати при собі один або два носії інформації, в залежності від потреби використання цифрової печатки.
Для подання звітності до органів державної податкової служби засобами мережі Інтернет необхідно після отримання сертифікатів відкритих ключів укласти договір про визнання електронних документів з відповідним територіальним органом ДПС, до якого подається звітність.
Джерело: guru.ua
Категорії: Новости Волновахи
13.12.2013 10:22