Житомир туристичний: журналісти дізнавалися, скільки коштуватиме іногородньому гостю ночівля у центрі міста

Житомир туристичний: журналісти дізнавалися, скільки коштуватиме іногородньому гостю ночівля у центрі міста
 Трьома мовами про культурні принади Житомира вже скоро можна буде прочитати на туристичному сайті, який розробляє управління культури міської ради.

В очікуванні напливу туристів, журналісти Житомир.info дізнавалися, скільки коштуватиме іногородньому гостю ночівля у центрі міста.

Стандартний одномісний номер зі сніданком у готелі «Житомир» коштує 204 гривні, найдорожчий трикімнатний люкс – 558 гр. Відвідувачам пропонують безкоштовний вай-фай, пральню, перукарню і бізнес-ланчі у кафе по 18 гривень.

У комунальному готелі діють знижки для «оптових» заїздів. Сюди, до речі, поселять частину іногородніх спортсменів, які цими вихідними братимуть участь у всеукраїнському турнірі з паратриатлону. Для них готують окремі номери вартістю від 60 гривень за місце.

В.о. директора КП «Готельне господарство «Житомир» Ольга Пархомчук запевняє, що у їхньому готелі є всі умови для прийому людей з особливими потребами, зокрема візочників.

«У номері невисоке ліжко, немає порожку між кімнатами і  коридором, а у ванній він мінімальний. До того ж, сама ванна кімната достатньо велика для того, щоб можна було туди заїхати і розвернутися», - сказала Ольга Пархомчук.

У готелі «Україна», який також знаходиться у центрі, теж є вай-фай, кафе з грузинською кухнею і номери на будь-який смак. Ціни демократичні – 167 грн. за ліжко, якщо туриста влаштує номер у стилі хостелу.

В.о. директора КП «Готельний комплекс «Україна» Андрій Панчук пояснює: в номері економ-класу один санвузол на дві кімнати, у яких може розміститися декілька людей. І все ж, за його словами, такі номери беруть рідше, ніж однокімнатні і двокімнатні стандарти, ціна яких від 288 до 600 гривень.

Якщо заїжджому гостю не до душі комунальні готелі, можна звернутися до приватних осіб. Пропозицій – хоч греблю гати, ними заліплені мало не всі стовпи у місті. Зняти квартиру у центрі, скажімо, на двох-трьох чоловік коштуватиме 250-300 гривень за добу. Нічліг подалі від центру, звісно, дешевший.

В середньому, ночівля у Житомирі без особливих прибамбасів обійдеться іногородньому туристу біля двох сотень гривень. Вибрати є з чого.

Як виглядають номери в готелі «Житомир» - фоторепортаж Славка Ратинського.

Ще про два готелі (в центрі та на околиці Житомира) – дивіться у програмі «Ревізор» з Ольгою Фреймут.



Джерело: Житомир.info

Категорії: Новости Житомира

01.08.2013 14:10