Заміські дороги ще не ремонтують, але вже підфарбовують
Заміські дороги ще не ремонтують, але вже підфарбовують
Хвиля ремонту дорожнього покриття не докотилась до заміських доріг, проте розмітку вже наносять.
Перші спроби підсипати ями (чимось схожим на цемент з камінням) були навесні, напередодні приїзду голови облдержадміністрації. Проте, засипали ями лише найглибші, та й то на розділовій білій смузі. Але вже в той день траса знову вищербилась.
У Ніжині спершу робили ямковий ремонт, частково зрізали старий та вкатували новий асфальт, а потім наносили шари фарби на пішохідні переходи та смуги, що розділяють проїжджу частину навпіл. А от той, хто відповідає за ремонт траси в районі, на дорогах між населеними пунктами зробив все з точністю навпаки. На трасі Т-25-01 (від Ніжина до Вертіївки) за наявності, майже, десяти сантиметрових ям на дорожньому покритті вздовж усього відрізка автомобільної дороги, вже наносять дорожню розмітку.
Цією дорогою щодня проїжджають сотні легкових та вантажних автомобілів. Знаків, які обмежують швидкість руху, більшості водіїв не потрібні, так як трасою рухатись швидше, ніж п’ятдесят кілометрів за годину вкрай складно. Хоча, згідно правил дорожнього руху – швидкість за населеним пунктом може складати 90 км/год.
Проте є й такі водії, які чхати хотіли і на ПДР, і на інших учасників дорожнього руху, і на практично відсутнє нормальне дорожнє покриття. Швидкість їхніх автівок виходить далеко за межі дозволеного.
І одного разу, коли такий нахаба-водій об’їжджатиме чергову дорожню яму, може статись страшна аварія з ще страшнішими наслідками.
Тому щоб убезпечити водіїв, їх пасажирів, велосипедистів і пішоходів, мабуть, все ж таки краще, щоб ремонтні служби звернули увагу й на «відсутність» доріг, а не лише розмітки.
Дінера Бєстрєва
Джерело: gorod.cn.ua
Категорії: Новости Чернигова
13.06.2013 11:01