
На цьому Марцун наголосив 20 березня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.
«В зимовий період 2012-2013 років управлінням автомобільних шляхів було забезпечено своєчасне прибирання вулиць міста від снігу. Зупинок руху громадського транспорту не було. Своєчасно та вдосталь було заготовлено піщано-сольової суміші в кількості 9 тисяч тонн. За зимовий період використано 7 тисяч 640 тонн, що забезпечило безпечну експлуатацію шляхів», - прозвітував Марцун.
В цілому, зазначив він, комунальні підприємства міста, не зважаючи на складні фінансово-економічні умови та зношеність основних фондів на 70-80%, забезпечують стабільну роботу міського господарства.
Як повідомляв Житомир.info, 3 грудня перший серйозний снігопад влаштував у Житомирі справжній транспортний колапс: годинні затори та «тягнучки».
Також нагадаємо, що 11 березня у Житомирі на Бердичівському мосту утворилася величезна пробка через непосипані дороги та сильний снігопад. Пробка тягнулася від вулиці Жуйко до КПП на виїзді з міста.
Житомир.info
Джерело: Житомир.info
Категорії: Новости Житомира
20.03.2013 23:39