
Годину назад перед воротами, що ведуть до будівельного майданчика на Ляхова, вивантажили будівельний вагончик. Це буде мобільна громадська приймальня народного депутата Сергія Капліна. Про це «Полтавщині» повідомив представник нардепа.
— Розфарбуємо вагончик у кольори партії «УДАР», щоб було видно, що це приймальня представника партії, Сергія Капліна, — повідомив він.
Паралельно із вагончиком «втовпився» автомобіль охоронної фірми «Явір-2000». Такий маневр дозволив, в теорії, проїхати легковому автомобілю. Але вантажівка, на наш погляд, із громадською приймальнею нардепа вже не розминеться.


Представник забудовника голосно протестував проти вагончика, тому що «у нас усі документи у порядку», на що представники
Капліна відповіли, що ворота на цій ділянці Ляхова не передбачені.
Нагадаємо, що вагончик-приймальня змінила на «посту» вантажівку з піском.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Джерело: www.poltava.pl.ua
Категорії: Новости Полтавы
05.03.2013 19:18