АМКУ оштрафував полтавські підприємства на 20 тисяч гривень

АМКУ оштрафував полтавські підприємства на 20 тисяч гривень

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Промпостач і К» (м. Полтава) та ПП «Юріс-Будінвест» (м. Полтава) на 20 тис. грн. Причиною цього стали антиконкурентні узгоджені дії у вигляді спотворення результатів торгів. Про це овідомили у прес-службі Відділення.

Як встановили в АМКУ, у липні 2012 року ці підприємці узгодили поведінку під час участі у процедурі відкритих торгів на закупівлю робіт по реконструкції пологового відділення Пирятинської центральної районної лікарні під «Центр матері». Торги проводило Управління капітального будівництва Полтавської облержадміністрації.

— Внаслідок таких дій конкуренцію між учасниками було усунуто, а право на укладення договору отримало ТОВ «Промпостач і К». Таким чином було спотворено результати торгів, оскільки саме здійснення конкурсного відбору учасників є необхідною умовою визначення переможця торгів, — прокоментував голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко.

Відділення зобов’язало відповідачів у справі сплатити штраф до державного бюджету.

Олеся КРОШИНА, «Полтавщина»


Джерело: www.poltava.pl.ua

Категорії: Новости Полтавы

03.02.2013 12:28