Чергове пограбування. У Вінниці «бомбанули» відділення «Приватбанку

Чергове пограбування. У Вінниці «бомбанули» відділення «Приватбанку
23 листопада у Вінниці невідомий злочинець здійснив пограбування відділення «ПриватБанку».

Відповідаючи на підтвердження факту пограбування відділення «ПриватБанку» в районі ринку Урожай у Вінниці, керівник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області Анна Олійник сказала: «Так, в районі ринку «Урожай» такий факт був».

За її словами, невідомий чоловік ввійшов до відділення банку і погрожуючи фізичною розправою, примусив касира віддати йому гроші в сумі 1,5 тис. гривень.

Вона зазначила, що на даний час міліція з’ясовує обставини та встановлює особу й вживає заходи по розшуку та затриманню підозрюваного.

«Слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ст.187 Кримінального кодексу України (розбій)», - додала Олійник.

Нагадаємо що, це не перший випадок пограбування за останні дні. 23 листопада невідомі злочинці намагались пограбувати АЗС у Козятині, проте почувши від оператора, що той натиснув тривожну кнопку сигналізації, одразу передумали і втекли.

А вночі, 26 листопада двоє невідомих в масках зайшли на АЗС у Гайсині (Вінницька область) та погрожуючи застосуванням зброї, заволоділи грошима на суму 2 тисячі гривень.

ВИННИЦА.info


Джерело: ВИННИЦА.info

Категорії: Новости Гайсина

26.11.2012 16:33