Школу в Карасинівці закрили
Школу в Карасинівці закрили
Цього року у Карасинівській школі Козелецького району першого вересня не залунають дитячі голоси. Початкову школу у селі закрили.
«Вісник» писав про свято першого дзвоника у цій школі в минулому році. Тоді в ній навчалося п'ять чоловік.
Діти продовжать навчання у сусідньому Рикові.
— Ми у цьому році і спортивний зал обладнали. Але громада дала згоду на закриття школи, — переживає вчителька Любов Дайнеко, яка працювала у Карасинівській школі.
Може, хто й хотів би, щоб у селі була школа. Але підтримали думку начальства. Малокомплектні школи — економічно не вигідні. Діти обмежені у спілкуванні з ровесниками.
Любов Дайнеко працюватиме у Риківській школі вихователькою по супроводу на шкільному автобусі. Хоч це й важко, бо доглядає за двома інвалідами, батьком і дядьком.
Усього в області поменшає на чотири школи.
За оперативними даними управління освіти і науки облдержадміністрації, вирішується питання закриття шкіл також у Буді Корюківського району, Клочкові та Черниші Чернігівського району.
Громади цих сіл уже дали згоду на закриття навчальних закладів. Сесії районних рад, на яких розглядатиметься питання закриття, поки що не відбулися.
У Буді (школа І-ІІ ступенів, по 9 клас) — 18 діток. Розрахована на 100. Діти їздитимуть у Корюківку.
У Клочкові (школа І-ІІ ступенів) — 9 учнів. Розрахована на 100.
У Черниші (школа І-ІІ ступенів) — 24 учні Розрахована також на 100. Із Клочкова та Черниша учні їздитимуть у Седнів Чернігівського району.
Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №35 (1373)
Джерело: gorod.cn.ua
Категорії: Новости Чернигова
31.08.2012 14:37