Спортсмени з Чернігівщини виступили на Кубку України з веслування на байдарках і каное
18-23 квітня у місті Дніпропетровськ відбувався Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської.
Команду Чернігівської області на змаганнях представляли три спортсмени: Сірик Дмитро, Мінгель Олена та Пеньковський Володимир.
Кращі результати з Чернігівських веслувальників продемонстрував Сірик Дмитро. Так, зі своїм напарником по екіпажу Ціпан Вадимом з Рівненської області, він двічі здобував срібло: С-2 200 м. (0.38.92), С-2 500 м. (1.41.99) та посів шосте місце С-2 1000 м. (3.41.18). Мінгель Олена двічі була дев’ятою, виступаючи на байдарці-двійці на дистанціях 200 та 1000 метрів. Також дев’ятим у каное четвірці на дистанції 1000 м. став Пеньковський Володимир.
Національний олімпійський комітет України
Чернігівський обласний осередок
Джерело: gorod.cn.ua
Категорії: Новости Чернигова
25.04.2012 09:39